RENOVA, s. r. o. Vodárenská 380, 517 01 Solnice

Služby metrologického střediska

Rady a informace pro zákazníky

Poskytneme vám rady a informace. Jsme profesionálové, a proto se na nás neváhejte obrátit, ať už máte jakékoliv nejasnosti, nebo potřebujete navrhnout konkrétní řešení měření průtoku či tepla.

Image

V rámci rozšiřování a zkvalitňování našich služeb poskytujeme zdarma služby poradenství v oblasti návrhu a projekce řešení pro měření průtoku a tepla. Naši pracovníci provedou prohlídku měrného místa po celé ČR a následné nacenění celého řešení včetně konzultací.

Přijedeme za vámi kamkoliv po České republice a projdeme spolu s vámi vaše potřeby, nebo potřeby vašich zákazníků. Na základě dostupných informací provedeme analýzu stavu a navrhneme několik řešení, která následně také naceníme. Doporučíme vám, jaká měřidla pro jaký účel použít a poradíme vám s legislativními aspekty. Vy tak od nás máte zdarma v ruce finální materiál, který buď předložíte přímo zákazníkovi, nebo se na jeho základě sami rozhodnete. Rádi vás na místě seznámíme také s našimi dalšími službami, jako jsou výměnný fond, doprava měřidel a další.

Výhody našeho poradenství

  • Využití služeb našeho poradenství je zcela zdarma.
  • Máme dlouholeté zkušenosti a know-how v oblasti řešení měření průtoku a tepla.
  • Poradenství je poskytováno jakékoliv organizaci po celé České republice.
  • Službu mohou využít například bytová družstva, společenství vlastníků, obchodní i montážní organizace.
  • Máme zkušenosti s různými měřidly, vodoměry, měřiči tepla a známe jejich silné stránky i slabá místa pro konkrétní použití.

Chcete využít naší službu ?

Neváhejte a kontaktujte nás. Je to jednoduché, stačí pouze vyplnit následující formulář nebo nás kontaktovat na našich telefonních číslech.

Hledat